30 ноября 2018 / Бавария

CONCLUDING FALL | ЗАВЕРШУЮЧИ ОСІНЬ 2018

PreferByTatka.com


30/11/2018


Останній день листопада та осені вцілому. День, коли варто взяти аркуш паперу і підвести підсумки цього періоду свого життя. Для мене особисто це ще й перший день нового життєвого року.

Сьогодні п'ятниця. Останній день тижня - як логічне завершення сезону із своєрідного життєвого серіалу.

PreferByTatka.com

Багато хто міг спокійно спостерігати за кожною серією мого життя, бо я сама стирала границі приватності. Хтось міг бачити частинку звичайного життя в історіях Інстаграму, хтось - тут, читаючи чергові статті на PreferByTatka.com 

Сьогодні ж буде новина на мотив "фільму про фільм", але в текстовому форматі. Я думаю, 30/11/2018 - найкращий час для цього.

Про роботу, кар'єру, особите життя


Загально відома істина, яку вже використовують протягом, мабуть, століть, це вміти розділяти ці поняття, дійшла до мене тільки цієї осені. Аспекти особистого життя та робочого ніяк не повинні пересікатись, але вони повинні формувати основу життя кожного і перебувати у певному балансі. Особливо, коли сім'я складається з двох кар'єристів. Варто пам'ятати той факт, що ніхто із сім'ї не зобов'язаний будувати твою особисту кар'єру, окрім тебе самого, і, тим більше, ніхто ніколи не винен у твоїх робочих провалах. Не справився - це твій особистий промах, з якого ти ж і повинен винести свій власний урок.

Що стосується особисто моїх робочих досягнень цієї осені, то я хочу сказати одне: в будь-якій справі не можна досягти навіть невеличкого успіху, якщо до цього прикладена мізерна кількість зусиль. І коли мова йде за особисту справу, то тут потрібно викладатись на 101% і більше. І, можливо, лише тоді ти помітиш прогрес у тому, що ти робиш. Це стосується будь-якої сфери.

PreferByTatka.com


Що цінувати у житті?


На це питання не існує єдиної правильної відповіді. Для кожного вона своя. І це однозначно.

Я для себе зрозуміла, що цінність життя далеко не матеріальна. Хоча власна фінансова незалежність - це зовсім інша історія. Для мене цінні родинні зв'язки, тепло сімї і момент життя, що вже є, тут і зараз. Холод від золотих прикрас, роскіш дорогих шуб і вичурних сумок ніколи не подарують того відчуття щастя, що виникає за елементарним сімейним сніданком.

PreferByTatka.com

Ще одна завершена осінь

Осінь 2018 була по-особливому теплою (у всіх значеннях цього слова) та цікавою. Можливо, з боку все виглядає звичним чином, але відчуття залишились тільки найкращі.

Цей період дав мені можливість випробувати себе на фізичну та моральну витривалість. І ці уроки життя були дуже корисними, за що я дуже вдячна.

PreferByTatka.com

Три осінні місяці дали зрозуміти мені, до чого дійсно варто тягнутись, в яких сферах розвиватись та про що мріяти і планувати.

Сподіваюсь, що ця осінь була корисною не тільки для мене, але і для більшості моїх читачів, яких, до речі і на велике моє щастя, останнім часом стало більше. Сподіваюсь, сім'я Prefer виросте ще більше за наступний місяць.

Щиро Ваша, Татка!

PreferByTatka.com

Share:

Комментариев нет

Отправить комментарий

© Prefer By Tatka | All rights reserved.
Blog Design Handcrafted by pipdig